OGŁOSZENIA PARAFIALNE

25 Niedziela Zwykła, 23.09.2018

 

  1. We wtorek o godz. 19.15 w Domu św. Józefa spotkanie dla rodziców dzieci z 3 klas szkoły podstawowej, które w przyszłym roku przyjmą I Komunią świętą.
  2. We czwartek od godz. 17.30 do 18.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy. Po Mszy świętej wieczornej, czyli ok. godz. 19.00 w kościele spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania, a więc uczniów klas 6, 7 i 8 szkoły podstawowej oraz 3 gimnazjum.
  3. W piątek o godz. 19.15 w Domu św. Józefa spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania z klasy 8 szkoły podstawowej i 3 gimnazjum.
  4. W sobotę święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. W tym dniu odbędzie się pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Kalwarii Pacławskiej. Szczegóły w gazetce.
  5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Proszę, aby kościół posprzątały w sobotę i w poniedziałek rodziny mieszkające przy ulicy Kolejowej od nr 121 do 81.
  6. Zapowiedzi przedślubne.

Do stanu małżeńskiego mają zamiar wstąpić następujące osoby:

– Maciej Janik, ur. Stary Sącz, zam. Stary Sącz z

Martyną Knapik, ur. Przemyśl, zam. Żurawica, – zap. I.

– Daniel Herman, ur. Przemyśl, zam. Żurawica z

Agnieszką Marią Makar, ur. Przemyśl, zam. Przemyśl – zap. I.

Kto by wiedział o istniejących przeszkodach proszę powiadomić Urząd Parafialny.

  1. Green Office Ecologie we współpracy z Papieskim Stowarzyszeniem Pomoc Kościołowi w Potrzebie organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Gdyby ktoś miał taki sprzęt, to może go złożyć na dolnym parkingu od strony ronda, w rogu. Zbiórka trwa do czwartku (27.09) do godz. 12.00.
  2. Bóg zapłać pani Zofii Nowak za zorganizowanie parafialnej pielgrzymki do Kalisza i Lichenia.