OGŁOSZENIA PARAFIALNE

I Niedziela Wielkiego Postu, 18.02.2018

 

 1. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 9.00 Droga Krzyżowa a po południu o godz. 15.50 nabożeństwo Gorzkich Żali z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym. Bardzo gorąco zachęcamy do udziału w tym pięknym staropolskim śpiewaniu Męki Pańskiej.
 2. Zgodnie z tym co było zapowiadane, od jutra rozpoczynamy Intronizację obrazu Matki Bożej Pocieszenia w rodzinach naszej parafii. Na poniedziałek do kościoła na wieczorną Mszę świętą z oprawionymi obrazkami zapraszamy rodziny z Bolestraszyc – Lisiej Góry oraz ulic Owocowej, Ogrodowej, Kwiatowej i Wapowskiego. Na wtorek rodziny z ulicy Kolejowej. Na środę z ulicy Michałowskiego, Wyspiańskiego, Matejki, Żeromskiego, Prusa, Sosnkowskiego, Piłsudskiego i Andersa. Na czwartek z ulicy Dworcowej i Reymonta a na sobotę z osiedla Sikorskiego.
 3. Od środy do piątku uczniowie klas siódmych szkoły podstawowej i drugich gimnazjum przeżywają swoje rekolekcje. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
 4. W czwartek od godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja
  w ciszy do Mszy świętej wieczornej.
 5. W czwartek Święto Katedry św. Piotra Apostoła. W modlitwie pamiętamy o Ojcu Świętym.
 6. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.00 następnie Msza święta. Druga możliwość przeżywania nabożeństwa Drogi Krzyżowej będzie w niedzielę W. Postu po Mszy św. o godz. 9.00.
 7. W piątek po wieczornej Mszy świętej spotkanie Akcji Katolickiej.
 8. W sobotę po Mszy świętej wieczornej spotkanie Rady Parafialnej.
 9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Proszę, aby kościół posprzątały w sobotę
  i w poniedziałek rodziny mieszkające przy ulicy Armii Krajowej nr od 1 do 21.
 10. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny AD GENTES.
 11. Na stoliku pod chórem są wyłożone baranki wielkanocne i paschaliki, które jak co roku rozprowadza Caritas. Proponowana cena baranków – 5 zł a paschalików – 7 zł.
 12. W dniach 23-25.03 br. w Radymnie odbędzie się Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej. Młodzież zainteresowaną tym wydarzeniem prosimy o kontakt z ks. Krzysztofem.