Ogłoszenia duszpasterskie:

2 Niedziela zwykła – 20.01.2019r

 

  1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy za gościnne i serdeczne przyjęcie oraz za składane ofiary. Życzymy wszystkim Parafianom Bożego błogosławieństwa. Gdyby ktoś został pominięty w czasie wizyty duszpasterskiej, proszę zgłosić to w zakrystii.
  2. Dzisiaj, zgodnie z zapowiedzią, przed kościołem są zbierane ofiary do puszki na pomoc rodzinie z Kruhela, która kilka tygodni temu straciła dorobek swego życia w pożarze domu.
  3. We czwartek od godz. 16,30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy do Mszy świętej wieczornej.
  4. W piątek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła – zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. Kto w czasie tego Tygodnia będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność i weźmie udział w jego zakończeniu, może zyskać odpust pod zwykłymi warunkami.
  5. W sobotę o godz. 15,30 próba scholi. Zapraszamy dziewczynki ze szkoły podstawowej.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Proszę, aby kościół posprzątały w sobotę
    i w poniedziałek rodziny mieszkające przy ulicy Św. Józefa i Czarnieckiego.
  7. Kurs przedmałżeński w Archikatedrze rozpocznie się od 4 lutego i będzie trwał przez okres trzech tygodni w poniedziałki, środy i piątku o godz. 19,00. Tych, którzy planują zawarcie małżeństwa zachęcamy do wzięcia udziału.
  8. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania:

1 czwartek miesiąca: klasa 8a

2 czwartek miesiąca: klasa 8b

3 czwartek miesiąca: klasa 3b

4 czwartek miesiąca: klasa 3a

Dla młodszych klas spotkania będą ogłaszane na bieżąco.

Spotkania dla Lektorów w środy po Mszy Świętej wieczornej.

Spotkania ministrantów w drugą i czwartą środę miesiąca po Mszy Świętej wieczornej. Grupę Oazy zapraszamy na swoje spotkania w soboty: Oaza młodsza o godzinie 16.00; Oaza starsza  po Mszy Świętej wieczornej.