Ogłoszenia duszpasterskie

II Niedziela Adwentu 06.12.2020 r.

  • W czasie Adwentu Msze święte roratnie będą w dni powszednie o godz. 615 a w niedziele oraz w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP o godz. 630. Zachęcamy do udziału w roratach.

  • Dzisiaj nabożeństwo po Mszy świętej o godzinie 1500. Po nabożeństwie, zmiana tajemnic różańcowych.

  • Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu a w przyszłą niedzielę na potrzeby naszej parafii. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc Kościołom na Wschodzie.

  • Na stoliku pod chórem są wyłożone świece „Caritas”.

  • We wtorek w naszej parafii Odpust ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o godz. 630; 900; 1100 – główna Msza św. odpustowa; 1600 oraz 1730.

  • W czwartek od godz. 1630 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy do Mszy świętej wieczornej.

  • Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Proszę, aby kościół posprzątały w sobotę i w poniedziałek rodziny mieszkające przy ulicach Gen. Maczka blok nr 3 mieszkania 11-20.

  • Jak było ogłaszane tydzień temu, opłatki świąteczne w tym roku są wyłożone na obu bocznych ołtarz. Prosimy, aby samemu sobie zabrać opłatki. Gdyby ktoś miał w sąsiedztwie osoby starsze, które mają trudności w przyjściu do kościoła, to proszę dla nich wziąć opłatki i przekazać. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na dalsze prace przy remoncie plebanii. Za złożone ofiary składamy – Bóg zapłać.

  • Z racji pandemii zarówno przed Odpustem jak i przed świętami nie będzie organizowana spowiedź święta, w której spowiednikami byliby księża z dekanatu. Dlatego proszę korzystać z sakramentu pokuty przed każdą Mszą świętą przez cały okres adwentu, tak aby nie było problemów przed samymi świętami.