W dniach 21-23 lutego młodzież z naszej parafii z naszej parafii uczestniczyła w weekendowych rekolekcjach przed Sakramentem  Bierzmowania . 27 młodych osób pod opieką księdza Daniela Drążka oraz Animatorów  przeżywali czas rekolekcji w Ośrodku KSM Archidiecezji Przemyskiej Nadzieja w Wybrzeżu Dubieckim  gdzie z troską przywitał młodzież Ks. Krzysztof Bieńczak i Tomasz Szajna.  Młodzi uczestniczyli w konferencjach, Mszy Świętej, pracy w grupach prowadzonej przez animatorów. Nie zabrakło też czasu na dobrą zabawę. W drugim dniu nadszedł czas adoracji i spowiedzi, była to chwila aby sam na sam pobyć sam na sam przed Najświętszym Sakramentem, odbyć spowiedź twarzą w twarz z miłosiernym Bogiem. Był modlitwy, milczenia, a także śpiewu. Rekolekcje zakończyły się w niedzielę wspólną Eucharystią,  a po niej obiadem. Czas rekolekcji pozwolił młodym na dobre przygotowanie się do sakramentu Bierzmowania, zbliżyć się do kościoła, spojrzeć na świat z innej perspektywy niż na co dzień.

Zdjęcia dostępne w zakładce Galeria