• Dzisiaj na Mszy świętej o godz. 1100 w naszym kościele uroczyste powitanie Obrazu Matki Bożej Robotników Solidarności. Obraz będzie w naszej parafii do przyszłej soboty. Od poniedziałku do piątku po Mszy świętej wieczornej do godz. 2000 będzie czuwanie modlitewne przy Obrazie. Na poniedziałek zapraszamy pracowników 4 Rejonowych Warsztatów Technicznych. Na wtorek – pracowników Szpitala. Na środę pracowników kolei. Na czwartek – Róże Żywego Różańca a na piątek członków Akcji Katolickiej i Domowego Kościoła.

  • Dzisiaj wspólna Msza święta Róż Żywego Różańca o godzinie 1500. Po niej nabożeństwo różańcowe połączone z modlitwą wypominkową za zmarłych i zmiana tajemnic.

  • Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Za tydzień składka na potrzeby naszej parafii.

  • W listopadzie będziemy się modlić za zmarłych tradycyjną modlitwą wypominkową. Nabożeństwo za zmarłych po Mszy świętej wieczornej. W czwartek z racji Nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Robotników Solidarności przed Mszą świętą nie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu a nabożeństwo czwartkowe i wypominki będą po Mszy świętej.

  • W sobotę Archidiecezjalny Kongres Biblijny dla archiprezbiteratu przemyskiego. Początek o godz. 1000 w auli WSD w Przemyślu. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

  • Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Proszę, aby kościół posprzątały w sobotę i w poniedziałek rodziny mieszkające przy ulicy Maczka blok nr 4 mieszkania od 1 do 10.

  • Spotkanie kandydatów do sakramentu Bierzmowania z klas VII i VIII w czwartek po Mszy Świętej wieczornej.

  • W Piątek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie kandydatów na lektorów.

  • 10 listopada w Niedzielę o godzinie 1700 na Auli w szkole Podstawowej nr 1 w Żurawicy odbędzie się „koncert Patriotyczny” Orkiestry Harcerskiej. W imieniu członków orkiestry serdecznie zapraszamy.

  • Sołtys Miejscowości Żurawica informuje, że: od dnia 06.11.2019 (środa) do dnia 15.11.2019 (piątek) w godzinach od 800-1300 w budynku Urzędu Gminy będzie pobierał IV ratę podatków. W godzinach popołudniowych w domu przy ul. A. Mickiewicza 32 w Żurawicy.

  • 10.11.2019r po Mszach Świętych o godzinie 900 i 1100 zapraszamy wszystkich Parafian do Domu Katolickiego na Montaż muzyczno-liryczny „Wspominki” poświęcony tym którzy odeszli .